27. SEPTEMBRIL TOIMUB VILJANDI PRAOSTKONNA USALDUSISIKUTE INFO- JA NÕUPÄEV
27.09.14

27. septembril  toimub  Viljandi Jaani kirikus meie praostkonna traditsiooniline usaldusisikute info- ja nõupäev.  Sellest on palutud osa võtma koguduste nõukogude liikmed ja töötegijad.

Infopäev tuleb tänavu eriti sisukas. Nõusoleku esineda on andnud Avo Üprus diakoonia- ja ühiskonnatöö talitusest, kes tutvustab  koostöövõimalusi     EELK Diakooniatöö keskusega, Kiriku Varahaldust esindab Mati Maanas ning infosüsteemi  „Koguja“  tutvustab Külli Saard. Praost Marko Tiitus ettekande teema on " Terve kiriku tunnused". Saame ka ülevaate praostkonna koguduse ühise raamatupidamise käivitumisest ja korraldusest ning info EELK peapiiskopi valimisprotsessist. Infopäev algab palvusega kell 10. ja lõppeb ühise lõunatamisega kell 14.

Osavõtust palume  27. septembrini  teatada aadressil

Info: