SÕPRUSPRAOSTKONNA ESINDAJAD TUUSULAST KÜLASTASID MEIE PRAOSTKONDA

Külalistele anti ülevaade Pauluse kiriku remondi edenemisest

Nurmijärvi, Mäntsälä, Hyvinkää, Järvenpää, Kerava ja Tuusula koguduste vaimulikest, töötegijatest ja usaldusisikutest koosnev delegatsioon külastas Põltsamaa, Viljandi Jaani ja Pauluse, Halliste, Kõpu ning Suure-Jaani kogudust.

Esmaspäeva õhtul toimus kokkusaamine Kulla leerimajas. Külalised ning neid vastuvõtvad paarkümmend Viljandi praostkonna esindajat arutasid ühiselt mõlemale poolele huvipakkuvaid teemasid - lauluraamatu koostamist ning töötegijate vahetust. Soome kirik on andnud välja uue, täiendatud lauluraamatu. Meie kirikul on see töö alanud, ühe poole kogemused on kindlasti toeks teisele  Praost Marko Tiitus, kes on EELK uue lauluraamatu komisjoni esimees, andis ülevaate senisest tegevusest ja plaanidest ja tegevuspõhimõtetest.